تبلیغات
 ... خوش آمدید

شما تا 25 ثانیه ی دیگر منتقل می شوید

با عرض خسته نباشید به دوستان عزیز ،
از امروز دیگه روی سیستم ایجاد و مدیریت سایت وی سی پنل مطلب مینویسم ،
الان هم در حال انتقال مطالب وبلاگم با كمك سیستم انتقال مطالب وی سی پنل به سایت جدیدم هستم .
شما تا چند لحظه ی دیگه به طور خودکار به سایت جدید وارد می شوید ...
اینم آدرس سایت : http://tehran-online.vcp.ir


/post/archive/1390/4
/post/archive/1390/3
/post/archive/1390/2
/post/archive/1390/1
/post/archive/1389/12
/post/archive/1389/11
/post/archive/1389/10
/post/archive/1389/9
/post/archive/1389/8
/post/archive/1389/7
/post/archive/1389/6
/post/archive/1389/5

ماموران کلانتری 160 خزانه در راستای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و برخورد با مزاحمان شهروندان بعد از اطلاع از شرب خمر برخی از اراذل و اوباش و قدرت نمایی در قهوه خانه های منطقه بعد از افطار، اقدام به بررسی موضوع و برخورد با این افراد کردند.

طرح ارتقای امنیت اجتماعی از یك ماه پیش با برخورد با بدپوششی، اراذل، مزاحمان نوامیس، معتادان پرخطر و توزیع‌ كنندگان مواد مخدر آغاز گردیده و اراذل و اوباش در 3 گروه خطرناك، نوچه‌ها و افراد تحت تأثیر آنها شناسایی و با آنها برخورد قاطع می‌شود.
رادان تصریح كرد: نزدیك به 100 نفر از اراذل در گروه 1 تاكنون دستگیر و 20 تا 30 نفر دیگر در این گروه وجود دارند و در گروه 2 نیز حدود 300 نفر دستگیر و در گروه 3 هم تاكنون 700 نفر دستگیر شده‌اند.
وی گفت: بعضی از این اراذل آثار 10 تا 99 ضربه چاقو و قمه و خالكوبی‌ بر روی بدنشان برای ترساندن مردم وجود داشت.
سر کلانتر هفتم فاتب بعد از دستگری 60 نفر از اراذل و اوباش محله خزانه در جمع خبرنگاران می گویید : برای برخورد با بعضی از جرائم مشهود نیروی انتظامی رأساً اقدام می‌كرد و بعضی هم براساس مأموریت پنهانی نیروی اطلاعاتی و با هماهنگی مقامات قضایی در ستاد جرائم خاص پیگیری و با آنان برخورد شده است.
سرهنگ سلیمانی از همكاری نیروهای اطلاعاتی، پلیس امنیت، بسیج محل، دادسرای انقلاب اسلامی و گزارش مردمی در طرح برخورد با اراذل و اوباش تشكر كرد و گفت: پلیس آگاهی، پلیس مبارزه با مواد مخدر، یگان ویژه و سركلانترهی در ااجرای این طرح مشاركت داشتند.
سركلانتر هفتم فاتب با توجه به قرار گرفتن 3 گروه از اراذل در كنار هم كار آنها را شبكه‌ای خواند و گفت: اقدامات برخی از آنها محدود به محله است، برخی منطقه‌ای و گروه‌هایی با هماهنگی سایر شبكه‌ها اقدام به اعمال مجرمانه در سطح شهر تهران می‌كردند.
سلیمانی  از خوشحالی و پشتیبانی مردم از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی خبر داد و گفت: تا زمانی كه رضایت مردم و پشتوانه قضایی و قانونی در این طرح وجود دارد، برخورد قاطع تداوم می‌یابد.
او گفت :طرح تا زمانی كه ردیف‌های 2 و 3 اراذل وجود دارند هم  ادامه دارد و اشرار یا باید فرار كنند یا خود را تسلیم نمایند و در غیر این صورت آرامش زمانی به زندگی‌ آنان باز می‌گردد كه اعمال خلاف خود را كنار بگذارند.

سرهنگ علی اكبر سلیمانی سركلانتر هفتم تهران بزرگ گفت، در پی افزایش امنیت عمومی برای شهروندان و مشاهده سری تحركاتی از اراذل و اوباش منطقه خزانه، 52 جوان با میانگین سنی افراد دستگیر شده 20 تا 27 سال كه36 تن ازآن‌ها سابقه‌دار هستند، صبح امروز در یك عملیات دستگیر شدند.سر كلانتر هفتم تهران بزرگ، درباره جزئیات این خبرمی گوید :«این افراد از اراذل و اوباش منطقه بودند كه با شرب خمر و قدرت‌نمایی پس از ساعات افطار در برخی قهوه‌خانه‌ها با قداره‌كشی و قمه‌كشی برای مردم ایجاد مزاحمت می‌كردند.» او ادامه می دهد ، رسیدگی به این موضوع در دستور كار سركلانتری هفتم پایتخت قرار گرفت و طی آن ماموران كلانتری 106 خزانه در این رابطه حدود 60 تن از اراذل و اوباش سطح یك، دو و سه این منطقه را شناسایی كردند و پلیس با اخذ دستور قضایی در ساعت 6 صبح امروز با اعزام 25 گروه عملیاتی تمام این اشرار را در منازلشان دستگیر كرد. سلیمانی می گوید «در بازرسی از منزل این افراد حدود 30 قبضه چاقوی غیرمتعارف،قمه، پنجه بوكس و غیره به همراه چهار بطری مشروبات الكلی و 100 گرم مواد مخدر شیشه كشف و ضبط شد.» او با اشاره به این‌كه اطلاعات این افراد در اختیارتیم تشخیص هویت داده‌شده، گفت كه این تیم تا 2 بعد از ظهر همان روز اجرای طرح نتیجه تشخیص هویت را ارائه می‌دهد و قاضی هم  برای تایین قرار قانونی تا ساعت 2 درسركلانتری حاضر می‌شود.سركلانتر هفتم تهران بزرگ خاطرنشان كرد،امروز پلیس دو قهوه‌خانه كه پاتوق این اراذل و اوباش در محدوده خزانه بود را نیز پلمپ كرد. او در پایان از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه معضل اجتماعی با 110 تماس بگیرند و افزود:«ماموران پلیسی موظفند ظرف 5 دقیقه به محل برسند در غیر این صورت ماخذه می‌شوند.» ماموران پلیس در یک عملیات غافلگیرانه 60 نفر از اراذل و اوباش منطقه خزانه تهران را دستگیر کردند.