تبلیغات
 ... خوش آمدید

شما تا 25 ثانیه ی دیگر منتقل می شوید

با عرض خسته نباشید به دوستان عزیز ،
از امروز دیگه روی سیستم ایجاد و مدیریت سایت وی سی پنل مطلب مینویسم ،
الان هم در حال انتقال مطالب وبلاگم با كمك سیستم انتقال مطالب وی سی پنل به سایت جدیدم هستم .
شما تا چند لحظه ی دیگه به طور خودکار به سایت جدید وارد می شوید ...
اینم آدرس سایت : http://tehran-online.vcp.ir


/post/archive/1390/4
/post/archive/1390/3
/post/archive/1390/2
/post/archive/1390/1
/post/archive/1389/12
/post/archive/1389/11
/post/archive/1389/10
/post/archive/1389/9
/post/archive/1389/8
/post/archive/1389/7
/post/archive/1389/6
/post/archive/1389/5

راز خودروی گل آلود

اواخر سال گذشته صاحبان خودروی مدل بالا به شعبه چهارم دادسرای بعثت مراجعه کردند و خبر از سرقت خودروهای مدل بالای خود دادند.شاکیان پرده از راز سرقت هایی برداشتند که نشان می داد اعضای باند خشنی  با ایجاد  تصادف ساختگی، صاحبان خودروهای مدل بالا را مورد ضرب و شتم قرار می‌دادند و دست به سرقت خودرو می‌زدند.شکایت ها از مردان خشن ادامه داشت تا اینکه تاجر جوانی با مراجعه به دادسرای بعثت پرده از راز یک مورد آدم ربایی برداشت او به قاضی گفت برای انجام کاری جلوی یكی از عابر بانک ها توقف کرده بودم اما همین که از خودرو هم پیاده شدم مردان ناشناسی با حمله به من سوار خودرو ام شدند و خودرو مدل بالایم را به همراه فرزند 4 ساله ام که در صندلی عقب خوابیده بود به سرفت بردند . 4 ساعت بعد تلفن همراه تاجر جوان به صدا‌ درآمد و مامور پلیس خبر داد که کودک 3‌ساله وی پیدا شده است. 4 ساله در حوالی لویزان رها شده بود، ماموران پلیس وقتی وی را در خیابان سرگردان پیدا کردند با پدرش تماس گرفتند. این درحالی‌ است که دزدان BMW هنوز فراری بودند و هیچ ‌ردی از آنها وجود نداشت.  وقتی بازپرس در جریان این شکایت‌های مشابه قرار گرفت، تحقیقات پلیسی برای شناسایی و دستگیری دزدان حرفه‌ای آغاز شد.

تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه در ابتدای تابستان سال جاری  ماموران پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت در میدان کلاهدوز یک BMW گل‌آلود را دیدند که پلاک آن به سختی خوانده می‌شد و 4 مرد داخل خودرو خوابیده بودند. ماموران با دقت شماره پلاک این خودروی مرموز را مورد بررسی قرار دادند و دریافتند این همان خودروی تاجر است که چند ماه پیش با تصادف ساختگی به سرقت رفته بود در حالی‌که کودک 3ساله‌اش در صندلی عقب خواب بود. کارآگاهان با دریافت این موضوع، با یک اتوبوس و کامیون خودروی BMW را محاصره کردند. وقتی راننده از خواب بیدار شد و خود را در محاصره پلیس و خودروهای سنگین دید، پا به فرار گذاشت. راننده خودروی BMW به اتوبوس و کامیون کوبید تا از مهلکه فرار کند. در تعقیب و گریز دزدان و پلیس، ماموران اقدام به تیراندازی هوایی کردند و 2 تن از دزدان مورد اصابت گلوله قرار گرفتند. وقتی 4 دزد در محاصره پلیس گرفتار شدند، 2 تن از آنها به بیمارستان انتقال یافتند و یکی از آنان به کام مرگ فرو رفت. با مرگ «وحید» سردسته باند 3 دزد تحت بازجویی قرار گرفتند. «علی‌اصغر»، «محمد» و «وحید» به سرقت بیش از 15 خودروی مدل بالا با شگرد تصادف ساختگی و ضرب و شتم اقرار کردند. دزدان اعتراف کردند که وقتی خودروی BMW مرد تاجر را به سرقت بردند نمی‌دانستند که پسربچه وی در صندلی عقب خوابیده است و منکر اتهام آدم‌ربایی شدند.3 دزد پس از محاکمه در شعبه 1144 دادگاه بعثت از اتهام آدم‌ربایی تبرئه شدند. قاضی رحیمی، هر یک از متهمان را به 5 سال زندان و 40 ضربه شلاق و رد مال محکوم کرد

 

قطع انگشت کودکی در وسایل بازی

وسیله غیر استاندارد بازی در یک مهد کودک حادثه آفرید و باعث قطع شدن  انگشت کودک هشت ساله‌ای شد.

 ظهر چهار شنبه هفته گذشته در حالیکه کودکی مشغول بازی در مهد کودک واقع در نازی آباد خیابان کوشا بود، ناگهان انگشت اشاره دست چپ خود را در سوراخی که در محور وسط صندلی چرخان قرار داشت، فرو برد و با چرخش صندلی انگشت دست وی قطع شد.تلاش شاهدان حادثه برای نجات انگشت این کودک به جایی نرسید و ناگزیر طی تماس تلفنی با 125 از ستاد فرماندهی آتش‌نشانی درخواست کمک شد.ناصر حاجی گل ریاست ایستگاه 22 در این رابطه گفت : در ساعت 11:39 دقیقه این حادثه از طریق ستاد فرماندهی آتش‌نشانی داده شد و امداد گران به محل حادثه اعزام شدند.امداد گران با استفاده از تجهیزات نجات قسمتی از وسیله بازی را که دست کودک در آن گیر کرده بود، جدا کردند و کودک مصدوم را تحویل نیروهای اورژانس دادند.

 

واژگونی خودرو سواری در بزرگراه بعثت

 

یک دستگاه خودروی سواری صبح امروز در بزرگراه بعثت واژگون و یکی از سرنشینان آن مجروح شد.

با به صدا درآمدن زنگ ایستگاه 13 صبح دوشنبه هفته گذشته  آتش‌نشانان به مسیر شرق به غرب بزرگراه بعثت، روی پل بعثت اعزام شدند.علی شریفی فرمانده آتش‌نشانان گفت: آتش‌نشانان بلافاصله اقدام به ایمن‌سازی محل و خودرو كردند. سپس خودرو را حالت اولیه برگردانده و به حاشیه امن بزرگراه انتقال دادند.آنان همچنین سطح بزرگراه را از روغن و شیشه خرده پاك كردند و خودرو را توسط جرثقیل راهنمایی و رانندگی به مراكز مربوطه هدایت كردند.او افزود: راننده این خودرو به دلیل استفاده از كمربند ایمنی هیچ صدمه‌ای ندید ولی خانم 50 ساله‌ای كه تنها سرنشین این خودرو بود دچار آسیب دیدگی شد كه توسط امدادگران اورژانس به مراكز درمانی انتقال یافت.