تبلیغات
 ... خوش آمدید

شما تا 25 ثانیه ی دیگر منتقل می شوید

با عرض خسته نباشید به دوستان عزیز ،
از امروز دیگه روی سیستم ایجاد و مدیریت سایت وی سی پنل مطلب مینویسم ،
الان هم در حال انتقال مطالب وبلاگم با كمك سیستم انتقال مطالب وی سی پنل به سایت جدیدم هستم .
شما تا چند لحظه ی دیگه به طور خودکار به سایت جدید وارد می شوید ...
اینم آدرس سایت : http://tehran-online.vcp.ir


/post/archive/1390/4
/post/archive/1390/3
/post/archive/1390/2
/post/archive/1390/1
/post/archive/1389/12
/post/archive/1389/11
/post/archive/1389/10
/post/archive/1389/9
/post/archive/1389/8
/post/archive/1389/7
/post/archive/1389/6
/post/archive/1389/5

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت

توزیع کننده حرفه ای مواد مخدر طی یک قرار صوری در باغ آذری دستگیر شد

سرهنگ لیراوی با اشاره به دستگیری یکی از توزیع کنندگان حرفه ای مواد مخدر در باغ آذری از کشف مقادیر بسیاری شیشه و حشیش از متهم خبر داد. ماموران مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در پی کسب خبری مبنی بر تهیه و توزیع مواد مخدر توسط فردی به نام ( ح – ر ) در باغ آذری بلافاصله وارد عمل شدند. رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت: در این راستا ماموران طی قرار یک معامله صوری با متهم در بلوار ابوذر در مقابل در یافت مبلغ 645 هزار تومان وجه نقد و دریافت مقادیری شیشه ، نامبرده را دستگیر کردند. وی افزود : با کسب مجوز قضایی پلیس در بازرسی از منزل متهم ، مقادیر بسیاری مواد مخدر از نوع شیشه ، دو دستگاه ترازوی دیجیتال ، 6 عدد پایپ ، دفترچه خرید و فروش مواد مخدر ، یک دستگاه ریسیور ، مبلغ 420 هزار تومان وجه نقد حاصل از فروش مواد مخدر ، 2 جلد شناسنامه ، 2 هیتر برقی ، 500 سی سی اسید ، 8 لیتر استون و مقادیری حشیش کشف و ضبط کردند. سرهنگ لیراوی گفت : متهم پس از دستگیری به مقامات قضایی تحویل داده شد و تحقیقات تکمیلی در این خصوص ادامه دارد.

 

زورگیر فراری و مالباخته در پارك

مردی كه طعمه دو زورگیر قرار گرفته بود یك ماه بعد به طور اتفاقی یكی از سارقان را در پارك دید و باعث دستگیری اش شد. چندی پیش مردی به كلانتری خانی آباد رفت و از سرقت پول هایش توسط دو جوان زورگیر خبر داد. وی گفت: از پارك جانبازان واقع در منطقه عبدل آباد می گذشتم كه یك موتورسیكلت كه دو جوان قوی هیكل سوار آن بودند به من نزدیك شد. من به راه خودم ادامه دادم اما دو موتور سوار پیاده شدند و با من درگیر شدند. آنها بعد از آنكه مرا مورد ضرب و جرح قرار دادند با چاقو تهدیدم كردند و 200 هزار تومان پول نقد، گوشی تلفن همراه و مدارك شناسایی را كه همراهم بود از من گرفتند. آنها همچنین تهدید كردند اگر سراغ پلیس بروم باز هم به سراغم می آیند و این بار معلوم نیست زنده از زیر دست شان خارج شوم. با ثبت این شكایت به دستور حصاری بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه 16 تهران، پرونده این زورگیری به پایگاه پنجم پلیس آگاهی ارسال شد تا افسران پلیس در این باره تحقیق كنند. در شرایطی كه یك ماه از تشكیل پرونده گذشته و ماموران نتوانسته بودند به ردی از زورگیران دست یابند، شاكی با ماموران تماس گرفت و گفت یكی از زورگیران در چند قدمی وی است. او كه همراه خانواده اش در پاركی واقع در منطقه جوادیه راه آهن حضور داشت با دیدن یكی از زورگیران او را تحت نظر گرفته و ماجرا را به پلیس خبر داده بود. دقایقی بعد ماموران كلانتری جوادیه خود را به پارك رساندند و با راهنمایی مالباخته متهم تحت تعقیب را دستگیر كردند. این متهم به نام سجاد در بازجویی های مقدماتی تلاش كرد با انكار زورگیری خود را بی گناه نشان دهد اما انكار هایش دوام چندانی نداشت و سرانجام مجبور به اعتراف شد. در جریان تحقیقات فنی كارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی مشخص شد وی از مجرمان سابقه دار است و پیش از این نیز به اتهام زورگیری دستگیر و زندانی شده است. سجاد در بازجویی های فنی علاوه بر اعتراف به زورگیری از شاكی، به ده ها فقره زورگیری دیگر در مناطق جنوب تهران اعتراف كر   او همچنین همدست خود به نام غلام را به كارآگاهان معرفی كرد و گفت او در تمام زورگیری ها وی را همراهی كرده است. ماموران در جریان تحقیقات خود توانستند مخفیگاه غلام را شناسایی كنند اما وقتی برای دستگیری وی به خانه اش رفتند، فهمیدند او چند روز قبل در یك سانحه رانندگی در حالی كه سوار موتورسیكلتش بود با یك دستگاه كامیون تصادف كرده و جان باخته است.

 

آتش بازی بچه‌ها، آتش ‌سوزی به پا کرد

شیطنت و آتش بازی کودکان، آتش‌سوزی بزرگی در پاگرد پشت بام آپارتمانی در بلوار ابریشم ایجاد کرد.در پی تماس ساكنان یك ساختمان پنج طبقه مبنی بر آتش‌سوزی در پاگرد پشت بام، ستاد فرماندهی بی‌درنگ آتش‌نشانان ایستگاه 83 را در ساعت 19:26 دقیقه چهار شنبه هفته گذشته به بلوار ابریشم، خیابان بابایی، فاز یک اعزام كرد.آتش‌نشانان پس از قطع برق و گاز با استفاده از یك رشته لوله آبدهی، لوازم اسقاط و كمد چوبی و كارتن‌ها را كه در حال سوختن بود، خاموش كردند و مانع از سرایت آتش به طبقات پایین این ساختمان شدند.بهنام ریاضی فرمانده اعزامی علت این حادثه را آتش بازی و بی احتیاطی بچه‌ها در كنار لوازم قابل اشتعال اعلام كرد.

 

برگزاری مانور در ایستگاه‌های مترو

آتش‌نشانان ایستگاه 13 و نجاتگران ایستگاه 21 دیشب به مدت دو ساعت ضمن بازدید از نقاط مختلف ایستگاه متروی ترمینال جنوب، اقدام به برگزاری مانور امداد و نجات در این محل کردند.اكبر بقالان مدیر منطقه دو با حضور در محل این مانور گفت: برای هماهنگی بیشتر آتش‌نشانان با نیروهای متروی محدوده منطقه، اقدام به برنامه ریزی و برگزاری مانورهای دوره‌ای خواهد شد.وی افزود: این مانورها در مدت 12 شب و با شركت هشت ایستگاه آتش‌نشانی در محل ایستگاه‌های متروی ترمینال جنوب، علی آباد، جوانمرد قصاب و شهر ری برگزار خواهد شد.اكبر بقالان افزود: این مانورها با هدف افزایش هماهنگی و كارآیی آتش‌نشانان در مقابله با حوادثی كه در محل ایستگاه‌های مترو رخ می‌دهد، همچنین آشنایی با مشكلات، موانع و امكانات موجود در ایستگاه‌های مترو برگزار می‌شود.

 

واژگونی وانت بار در بزرگراه بعثت

یک دستگاه خودروی وانت بار بامداد شنبه هفته گذشته  در بزرگراه بعثت واژگون شد اما راننده آن آسیبی ندید.ستاد فرماندهی زنگ ایستگاه 21 را ساعت 4:07 دقیقه صبح شنبه هفته گدشته  به صدا درآورد و آتش‌نشانان را به مسیر غرب به شرق بزرگراه بعثت روبروی شهرك شاهد اعزام كرد.عباس خصالی فرمانده آتش‌نشانان گفت: یك دستگاه وانت بار در وسط بزرگراه واژگون شده بود كه آتش‌نشانان بی‌درنگ پس از رسیدن به محل حادثه اقدام به ایمن‌سازی محل، خودرو و محصور كردن محل با علائم هشدار دهنده كردند.وی افزود: خوشبختانه به راننده این خودرو صدمه‌ای نرسید و آتش‌نشانان پس از اطمینان از نبود خطر و رسیدن جرثقیل راهنمایی و رانندگی، خودرو را به حاشیه ایمن بزرگراه انتقال دادند.