تبلیغات
 ... خوش آمدید

شما تا 25 ثانیه ی دیگر منتقل می شوید

با عرض خسته نباشید به دوستان عزیز ،
از امروز دیگه روی سیستم ایجاد و مدیریت سایت وی سی پنل مطلب مینویسم ،
الان هم در حال انتقال مطالب وبلاگم با كمك سیستم انتقال مطالب وی سی پنل به سایت جدیدم هستم .
شما تا چند لحظه ی دیگه به طور خودکار به سایت جدید وارد می شوید ...
اینم آدرس سایت : http://tehran-online.vcp.ir


/post/archive/1390/4
/post/archive/1390/3
/post/archive/1390/2
/post/archive/1390/1
/post/archive/1389/12
/post/archive/1389/11
/post/archive/1389/10
/post/archive/1389/9
/post/archive/1389/8
/post/archive/1389/7
/post/archive/1389/6
/post/archive/1389/5
@ تصادف مرگبار در خیابان فدائیان اسلام

بر اثر برخورد یک دستگاه وانت‌بار با دو دستگاه خودرو سواری یک نفر کشته و 10 نفر به شدت زخمی شدند.این حادثه روز گذشته رخ داد و آتش‌نشانان ایستگاه‌های 83 و 14 به شمال به جنوب فدائیان اسلام، روبروی پمپ گاز اعزام شدند. آتش‌نشانان با استفاده از دستگاه‌های مخصوص نجات به طور همزمان، راننده وانت بار را که به شدت آسیب دیده بود از خودرو خارج کردند و تحویل نیروهای اورژانس دادند. همچنین مأموران هشت نفر دیگر را که در قسمت عقب این وانت بار سوار بودند و همگی به شدت از ناحیه سر و صورت و دست و پا آسیب دیده بودند با رعایت موارد ایمنی و پس از انجام کمک‌های اولیه تحویل اورژانس دادند. بهنام ریاضی فرمانده اعزامی در شرح حادثه گفت: یکی از خودروهای سواری پس از برخورد با نرده‌های وسط خیابان کاملاً متلاشی شده بود و راننده 60 ساله آن از ناحیه صورت و اعضای داخلی و هر دو پا دچار آسیب جدی شده بود که آتش‌نشانان با استفاده از دستگاه‌های مخصوص پاهای وی را آزاد کردند و با رعایت تمام موارد ایمنی با نظارت نیروهای اورژانس، وی را از خودرو خارج کردند و به آمبولانس انتقال دادند. دیگر سرنشین این خودرو که خانمی 50 ساله بود در اثر فرو رفتن یکی از نرده‌ها در سرش در دم جان باخته بود که جسد او تحویل نیروهای انتظامی شد.

 

 

@ انبار مواد غذایی و بهداشتی طعمه آتش شد  

اتصالی سیم کشی منجر به آتش‌سوزی انبار مواد غذایی و بهداشتی در بلوار دستواره شد.این حادثه که سه شنبه شب هفته گذشته رخ داد، خسارات مالی زیادی در پی داشت.در پی بروز آتش‌سوزی مالك انبار قصد خاموش كردن آتش را داشت ولی بدلیل وسعت زیاد آن قادر به خاموش كردن نشد و در تماس با سامانه 125 درخواست كمك كرد.ستاد فرماندهی بی‌درنگ آتش‌نشانان ایستگاه‌های 83 و 90 را در ساعت 21:23 دقیقه به بلوار دستواره اعزام كرد.بهنام ریاضی فرمانده آتش‌نشانان اعزامی گفت: آتش‌نشانان با استفاده از دستگاه‌های تنفسی و دو رشته لوله آبدهی از دو جهت به آتش حمله كردند و آتش را مهار و خاموش كردند و از گسترش آتش به طبقات بالایی ساختمان جلوگیری كردند.آنان با استفاده از دستگاه تهویه مخصوص آتش‌نشانی اقدام به تخلیه دود كردند.ریاضی گفت :علت این حادثه بنابر نظر كارشناس منطقه اتصالی در سیم كشی بوده است.

 

 

@ گاراژ قدیمی در محاصره شعله ها

آتش‌نشانان بامداد شنبه هفته گذشته مانع از گسترش آتش‌سوزی گاراژی در خیابان شوش شرقی شدند.ستاد فرماندهی ساعت 40 دقیقه بامداد امروز زنگ ایستگاه 13 را به صدا درآورد و آتش‌نشانان را به محل حادثه اعزام كرد.به گفته علی شریفی فرمانده آتش‌نشانان، مقداری لاستیك و یك خودرو فرسوده در ضلع شمالی این گاراژ طعمه آتش شده بود وتلاش‌های نگهبانان برای خاموش كردن آتش بی اثر مانده بود.آتش‌نشانان در كمترین زمان ممكن از میان قطعات مستهلك خودروها خود را به كانون آتش رسانده و قبل از سرایت و گسترش آتش‌سوزی آن را كاملا خاموش و لكه گیری كردند.